Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Тиждень МІФ

Дата: 19 березня о 09:57
Автор: Заїка Г. П.
19 переглядів

З 11 по 15 березня 2024 року в Хотянівській школі пройшов тиждень математики, інформатики, фізики, який проводили вчителя математики Дума Інна Олександрівна і Заїка Геннадій Павлович.

Мета предметного тижня навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, творчу активність та допитливість.

Протягом тижня учні 5-8 класів були учасниками різних та цікавих заходів.

В понеділок - 11.03 - було відкриття математичного тижня та ознайомлення учнів з завданнями та планами.

Вівторок - 12.03 - був присвячений дню Фізики, де учні 7 класу переглянули презентацію “Українці, які здивували світ” і впевнелись, що наш народ є високоінтелектуальною нацією, завдяки здобуткам якої ми маємо визнання у всьому світі. Також в цей день семикласники стали учасниками вікторини “Фізика навколо нас”, де показали свою креативність, освіченість та вміння працювати в команді.

В середу - 13.03 - було проведено день Інформатики.

Учні 5-6 класів пройшли веб-квест “Подорож в країну інформатики” та малювали малюнки на тему “Україна - держава вільних людей” засобами комп'ютерних технологій.

У четвер - 14.03 - у всьому світі відзначається неофіційне Міжнародне свято, призначене числу Пі. Саме тому в цей день було прийнято рішення провести день Математики. Учні 6 та 8 класу були ознайомлені з “Магічною” історією цього ірраціонального числа та стали учасниками вікторини “ Чи добре ти знаєш число Пі?” Також учням було запропоновано намалювати плакат про улюбленого видатного математика та його здобутки.

У п'ятницю - 15.03 - були підведені підсумки математичного тижня. Впродовж цього тижня учні здобували бали, за що були нагороджені призами.

Заходи до тижня математики дали здобувачам освіти змогу визначити необхідність знань з математики, фізики та інформатики у житті кожної людини для досягнення вершин власного успіху.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.